Temsilciliğimiz

Firmamiz yüksek teknoloji uzman tasarimi ve sihhi ürünlerin üretiminde lider konumundadir.

Kayitli sermayesi 33 milyon rmb dir.bunyesinde 230 personel bulundurur ve bunlarin 78 kişisi üniversite egitimi almiştir,bu %38 oranina tekamul eder. Şirket 2006-2007 yilinda "yüksek & yeni teknoloji kurumsal zhejiang eyaleti" ödülüne hak kazanmiştir.şirketimiz 2007-2008 yılında zhejiang eyaleti patent ödülünü de almıştır. 2007 yılında yüksek hızlı hasta bezi üretimi ulusal meşale planı ödülü, 2007-2008 de ise yüksek ve yeni teknoloji ödülü ile taçlanmıştır. Şirketimiz ayrıca otomatik yüksek hızlı yetişkin hasta bezi üretim hattı olarak ulusal ödül kazanmıştır ve Çin de 1 numaradır. 40 dan fazla ulusal patentimiz vardır. Şirketimiz 27 Mayıs 2009 tarihinde silvertie holding co ltd ile stratejik yatırım anlaşması imzalamıştır.  

Firmamızın hizmetleri

Sizin için bir tam eğitim planı sunar. Nerede olursanız olun teknoloji ve makine verimliliği artırma, üretim planı gerçekleştirmede kaynak sağlar. Sizlere eğitim içeriği hazırlar ve makinelerle ilgili durdurma, değiştirme veya standart işlemler için destek sağlar. En yakın uluslararası hizmet merkezi tarafından yetki verir.

Müşteri servis merkezi: Italy, Malaysia Müşteri egitimi

Neden müşterilerimize egitim sunuyoruz?

Müşteri ile şirketin ayrılmaz bir parça olduğunu düşünüyoruz.

En iyi kullanıcı olmanız için makine ve ürünler hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu nedenle 3 gün eğitim sağlıyoruz.

Eğitim teorik çalışma ve pratik, dahil olmak üzere müşterilerimize 2 grup halinde sunulur, özellikleri tasarım için hızlı bir şekilde makine ekipman kavramaya yardımcı olunur. Temel olarak 1 kereliğine ekipman sağlık malzemeleri, temel teknik özellikleri, işletme ve bakım gibi normların ogretilmesi, kırma sistemi ,prototipleme sistemi, kesme sistemleri, boyalı, kontrol sistemleri, iletim sistemleri, istifleme sistemleri paketleme sistemleri gibi konularda da egitim hizmeti verilmektedir. Eğitim tekniklerini yerinde öğretme, pratikleşme konularında iddialı olan şirketimiz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdadır.

Firmamız Cenevre, Miami, Kore ve Çin' de fuarlara ve sergilere katılmıştır.          

NOT: Uzun araştırmalar sonucu ve birebir fabrika ziyaretleri yapılarak En iyi üretici firmalar belirlenmiştir. Makine alacağımız firma Çinin en iyi üretici firmalarından biridir. Kendi ispatlamış Teknik personel olarak bilgi ve tecrübesi yüksek ve makine imalatında kullandığı makineler son teknoloji üretim tezgahlarıdır. Mühendislerin çoğu İtalyan ekibi ile çalışmıştır. Avrupa makineleri ile aynı ayardadır. daha uygun maliyette makine üretmektedirler. Üretim alanları ve kapasitesi çok geniştir. Yılda yaklaşık 30 tane diğer ülkelere makine satmaktadırlar.

Müşterinin görmesi ve bilgilenmesi için ziyaret planımızda 2 diğer iyi firmada görülebilir. Bu firmalar biraz daha uygun maliyette gene iyi makine imalat etmektedirler. Karar müşterinindir.

Bilinmesi gereken diğer konu: Çinde bir çok makine üretici firması vardır fakat iyi ve kaliteli makine yapan firmalar sayılıdır.

Kurulumu Yaptığımız Fabrika ve Full Servo T Shape (Elastik Kulaklı) Bebek Bezi Makinesi
Factory We Established and Full Servo T Shape (Elastic Ear) Baby Dipaer Machine
Full Otomatik Paketleme Makinesi - Tüm Videolar İçin Tıklayın
Full Automatic Packing Machine - Click For All Videos