Doğru Makine Seçimi

     Benim için üretim ve teknolojiyi çok iyi bildiğimden makine ve ünitelerin seçimi çok önemlidir. Ünitelerinde değişik teknolojiyle yapılanları da vardır. Müşterinin bu konu hakkında her şeyi ve her konuyu bilmesini ister ve anlatırım. Kısaca açıklamak gerekirse full servo, yarı servo, invertör tipli makineler vardır. En pahalısı full servo makinedir. Makine fiyatları seçime göre değişir ve bu makinelerin fiyatı ürün tipine göre de değişir. Elastik kulaklı çocuk bezi ve normal kesimli çocuk bezi üniteleri farklıdır.Bir makine ile iki ürün şekliide yapılır. Yeni tip elastik kulaklı çocuk bezidir. Bir çocuk bezi makinesi seçime bağlı (new born,mini,midi,maxi,junıor,extra large) olarak 4 ile 6 size üretim yapabilir.

     Ben makine seçimini ve bütün özelliklerini kendim belirlerim ve çok geniş çizelge halinde hazırlar ve sözleşmeye eklerim. Bu çizelgelerin örneğini görüşmelerde müşteriye gösteririm. Çünkü bu fabrikanın üretimini müşteriye verdiğim sözü tutmak içindir.

     Kısaca yukarda açıkladığım makine seçimi hasta bezi, kadın bağı, yatak örtüsü (hasta altı) bütün makinelerin seçimi aynıdır farklı olan üniteler, ürün şekli, ebatlar sonuçta hepsi hijyen makineleridir ve prosesi aynıdır.

     BU MAKİNELER AVRUPA ÜLKELERİNDE ÇOK PAHALI olduğundan ÇOĞU FİRMA makinaları ÇİNDEN ALIR. FAKAT BURADA ŞİRKET SEÇİMİ ÇOK ÖNEMLİDİR.

     Amacım; alınacak makinenin çok iyi ve kaliteli mal çıkaracağı sözünü müşteriye garanti etmek ve kafasında hiç bir sorunun kalmamasını sağlamaktır.

Kurulumu Yaptığımız Fabrika ve Full Servo T Shape (Elastik Kulaklı) Bebek Bezi Makinesi
Factory We Established and Full Servo T Shape (Elastic Ear) Baby Dipaer Machine
Full Otomatik Paketleme Makinesi - Tüm Videolar İçin Tıklayın
Full Automatic Packing Machine - Click For All Videos